۵۹ واحد صنعتی در قزوین آلاینده هستند

۵۹ واحد صنعتی در قزوین آلاینده هستند

قزوین- معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: ۵۹ واحد صنعتی آلاینده شناسایی و به معاونت محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید ابراهیم سید موسوی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از فعالیت واحدهای آلاینده محیط زیست و تخریب کننده استان قزوین صنایع آلاینده استان شناسایی و فهرست نهایی با تلاش و جدیت اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان و ادارات تابعه تهیه و به معاونت محیط زیست انسانی ارسال شد تا عاملی باشد که از آلایندگی واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح استان جلوگیری شود.

وی با تاکید بر لزوم پایش مستمر و ماهانه واحدهای آلاینده و ارسال گزارش کارشناسی جامع از آخرین وضعیت زیست‌محیطی واحدهای آلاینده تصریح کرد: باید در این زمینه واحدهای تولیدی و صنعتی و مسئولان و متولیان امر تلاش و اهتمام جدی داشته باشند تا از آلاینده‌های آب، خاک و هوا در استان نباشیم.

معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: در نهایت تعداد ۵۹ واحد آلاینده برای اعمال تبصره یک ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده به معاونت محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست معرفی شد تا در زمینه کاهش آلایندگی این واحدها اقدامات لازم و قانونی انجام شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s